Про нас

         AboutUS

         Команда молодих, амбіційних менеджерів, дизайнерів, керівників та обслуговуючого персоналу – це рекламна агенція IQzone (АЙ КЮ ЗОНА).

       Тоді, коли інші готові зробити для Вас “любе і голубе” тільки б заробити – ми IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) пропонуємо Вам абсолютно нові (європейські та американські) підходи в рекламі та дизайні. Ми зробимо Вашу візитку, флаєр, буклет тощо не просто папером на якому щось надруковано – ми IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) створимо індивідуальний (персональний) рекламний продукт, з оригінальним дизайном, незвичайним папером, висічкою, гібридним лакуванням та десятками інших варіантів друкарських та післядрукарських робіт. Вже сьогодні ми можемо розробити Вам оригінальний макет нестандартної реклами, виготовити та погодити на неї документи.

    IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) допоможе вирізнити Вашу компанію, бренд, товар чи послугу серед інших. Та навіть звичайний білборд з Вашою рекламою набуде, з нашими можливостями, абсолютно нового сприйняття Вашої реклами. А велика кількість брендмауерів допоможе гармонійно поєднати Вашу рекламу з міським простором. Банери, сітки меш надруковані екосольвентним методом з правильно розробленим дизайном зможуть значно збільшити Вашу впізнаваність серед населення та потенційних клієнтів.

      Комплексні рекламні кампанії – не проблема, наші креативні працівники запропонують Вам різні варіанти, методи та способи виведення Вашого товару чи послуги на новий рівень впізнаваності, а також шляхи для збільшення продаж. Висококваліфіковані менеджери запропонують Вам новинки та нестандартні види сувенірної продукції, яка служитиме нагадуванням про Вашу компанію серед клієнтів, а також стане проявом уваги та лояльності до потенційних клієнтів.

      Іти нога в ногу часом, і тут ми не пасемо задніх, web – дизайн від одного з найкреативніших дизайнерів Львова, який працює саме у нас в IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) – заздріть конкуренти, а опісля цього майстер кодування перетворить всю цю красоту у функціональний сайт та розробить для Вас додатки на Android, ios, windows.

        Реклама різнопланова і кожного дня її обрії стають все ширшими і IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) наступає їм на п’яти, у нас свої ідеї та проекти про які вже скоро дізнаються усі.

      Ми працюємо з усіма куточками України (а також з Польщею, Білорусією, Грузією та іншими країнами), тому якщо Ви знаходитися в іншому місті (чи за кордоном) – не біда, професійні працівники IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) зрозуміють Вас з пів слова, а інколи і на стадії задуму, а доставити креативну рекламну продукцію зможе електронна пошта, а все інше, що надруковане, виготовлене чи нанесене, поїде в будь-яке місто, містечко завдяки службі доставки Нова Пошта, Гюнсел, Міст Експрес, Автолюкс, Нічний Експрес, Експрес Меіл.

       Співпраця з IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) принесе Вам задоволення. Ми завжди відкриті до діалогу, позитивно сприймаємо критику, але в той же час тримаємо стержень. IQzone (АЙ КЮ ЗОНА) може стати для Вас не просто компанією, що щось робить, друкує, розміщує – а маркетинговим коучем Вашої компанії.

logo

Раді знайомству та чекаємо Вас у гості =)